Księga Gości

Powrót do Archiwum

Wpisy: 51 - 75
Przejdź do strony:
<<< 1 2 [3] 4 5 6 7 >>>

Data: 2002-02-26
Autor: 0606482680
107 Chciałabym sprawdzić czy Alexowi zagoiły się już żeberka czy znowu gdzieś nadział się na słupek i załatwił kolejne cztery.Jeśli tak to jesteśmy na równi:-)))
Małgorzata Wolnicka / szanty


Data: 2002-02-26
Autor: Gutek
106 Wrocław tak daleko od morza i Mazur.Ale jacy fajni ludzie tam mieszkają skoro szant słuchają. A kilka osób szczególnie fajnych tam jest.Taka piątka panienek.Żeglarki z nich całkiem niezłe(gdyby nie ten połamany maszt i jedna mała kolizja to nawet byłyby całkiem dobre)i jako kompanki do śpiewania szant przy piwku i ognisku też ujdą. Więc pozdrawiam Armułkę, Rymasie, Adriankę, Anię(Ludwiczak) i Brzytewkę bardzo gorąco.


Data: 2002-02-26
Autor: Gosieńka
105 I Gutka tez chcialabym mocno, mocno uciskac...chociaz taki zlosliwiec z niego...ale zeglarz przeciez :)


Data: 2002-02-26
Autor: Gosieńka
104 I chcialabym usciskac Anuszke bardzo, bardzo :)


Data: 2002-02-26
Autor: Gosieńka
103 Hej Wilki Morskie, wiatr szarpie wanty...to Neptun daje znak-PORA NA SZANTY! Morze wzburzone, wiatry hulaja...wiec wszyscy zeglarze do Wrocławia zmierzaja. By tutaj w Wytworni jak w porcie bezpiecznym oddac sie uciechom muzyczno-tanecznym. Zasiada przy kufelku szzcesliwi wielce i ukoja stesknione za zaglem serce. Od piatku do niedzieli beda swawole i niejedna zeglarka zatanczy na stole...tak wiec dzielni zeglarze i ladowe szczury, niech zaden z was nie bedzie ponury...wplyncie na piosenki zeglarskiej fale i bawcie sie na tym rejsie wspaniale!!!


Data: 2002-02-26
Autor: Anuszka
102 Pewnego dzionka szlam ulica, zamroczona/ w smutnych myslach zatopiona.../ Nagle me serduszko mocniej zabilo/ na swej drodze plakat niebywaly zobaczylo!!!/ Pomaranczowa lajba na morzu slow sie bujala/ o nadchodzacej imprezce mnie poinformowala!/ wiec czekam z ustesknieniem na szantowy piatek, sobote, niedziele/ i radoscia wyplenionymi zaglami dookola sie dziele!/ Moi Kochani, nie zwlekajcie!/ do Wytworni w likend ruszajcie!/ Piesni morza beda w uszach naszych dzwieczyc/ Nasze nozki w ich rytm same tanczyc!/ A pyfko nas nie zmeczy/ wrecz przeciwnie-poczujemy sie jak na bajkowej teczy!


Data: 2002-02-25
Autor: Barlog
101 Najleprze jest to ze tak naprawde nie trzeba tego festiwalu reklamowac jako dobrej imprezy!
Trzeba niektorych informowac kiedy jest... zreszta sam bedac na Krakowskim festiwalu kiedy informowalem o terminie zainteresowanych slyszalem zapewnienia ze beda, alebo ze przynajmniej sie postarajom przyjechac. Pozdrawiam wszystkich ktorzy jednak sie zmusza na przemierzeni drogi czesto z drogiego konca kraju by byc z nami we Wroclawiu.


Data: 2002-02-25
Autor: Floyd
100 Z dwunastu edycji tej wspaniałej imprezy uczestniczyłem w siedmiu. Pamiętam te Spotkania w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych. Powaliła mnie niezwykła atmosfera. Wchodziło się na koncerty podając się za muzyków lub członków ekipy technicznej. Śpiewałem wszystkie szanty, choć zwłaszcza na początku nie znałem wcale słów. Po każdych Spotkaniach głos miałem całkowicie zdarty przez jeszcze dwa - trzy dni.
To jest naprawdę wspaniała impreza i nie ma takiej drugiej we Wrocławiu.


Data: 2002-02-23
Autor: ANERI
99 Szanty impreza nie dla gorali! :>


Data: 2002-02-22
Autor: endrjuu
98 navigare necesse est, szanty też...


Data: 2002-02-22
Autor: Jay
97 A to taki P.S. jako, że ostatni "zwrotek" nie wlazł poniżej, bezczelny...;):

Czy Jankes, czy Francuz - to nie ma znaczenia/Porębski, Korycki czy Muzaj - to wie/że sprzyja żeglarzom wrocławska ta ziemia/Festiwal na dobre zaczyna już się.

FINITO.


Data: 2002-02-22
Autor: Jay
96 Żeby nie bylo,że ja sie nie wpisalam:P :) Melodiować, raz raz!Pod muzykę "Hiszpanskich...":To tu, gdzie ta keja i piękne dziewczyny/czy młodyś czy stary, zabawić się czas!
Zaryczą Dwudziestki, choć to koniec zimy/O morzu posłuchasz tu niejeden raz!///
I wspomnienia żagli przepłyną nad nami/i piwo strumieniem znów poleje się/Tam na horyzoncie, gdzie Łódź z Bananami/kołysać się będziesz, choć wiatr słabo dmie///
Gdy dzwięk Starych Dzwonów usłyszysz z oddali/to ruszaj na Wrocław - najwyższy już czas!/Tu Perły i Łotry, Smugllersów też mamy!/Portowe tawerny powitają nas///Orkiestry zagrają tu aż do poranka/Jest Kliper co w dal żagle uniesie swe/I Sally Brown, co kolejnego kochanka/z Zejmanem wysłała tam gdzie EKT... ///I ląd Atlantydy już całkiem zalany/I znów noc w Tawernie wsród folku i szant/Choć świat już sie kiwa od ściany do ściany/i Ref już poCzwórnie gdzieś widzisz, wśród want


Data: 2002-02-22
Autor: clipper
95 Gwoli zaproszenia na Festiwal we Wrocławiu czyniony, któren to gród dolnośląski bramami otwartymi szeroko podróżnych, spieszących ku posileniu ducha i ciała, przywita, a na którem to Festiwalu mnogością dźwięku i tematyki swojej lud zebrany zespoły z całej Polski bawić będą przez trzy dni z rzędu, od pierwszego dnia miesiąca trzeciego anno domini 2002 poczynając. Zatem spieszcie i wy, by Festiwal ten obecnością swą uświetnić, potrzeby kulturalne swoje zaspokoić, handel i gastronomię wrocławskiego grodu swoimi kiesami zasilić i by za kolejny rok mężnie i z ochotą móc znów się wraz z licznymi goścmi tutaj stawić, świadectwo trwałości kultury tejże muzycznej wiernie wobec reszty społeczeństwa dając :)


Data: 2002-02-22
Autor: doughnut
94 Kochani slucham szant od 8 lat jest cudowna muzyka ktora warto sluchac i mysle ze szanty zawsze beda wsrod nas


Data: 2002-02-22
Autor: Ania, tel. 504 269 633
93 Kiedy krew zaczyna rytmy wybijać
A radość spycha łzy do oczu...
Kiedy żałujesz, że czas tak szybko umyka
Wiesz, że jest jedna najpiękniejsza rzecz - wiatru muzyka...
Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam na szantowe pląsy, Ania


Data: 2002-02-16
Autor: KOSTEK_PIWOSZ&Pawlik
92 Paweł na szanty chodzi od 9 lat, (kostek idzie po raz pierwszy) jest tam zarąbista klima i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy przy byczym piwie i fajnej muzyce. :)))))))))))
Wielkie cmoki dla Aji i Goki :))))))) koffamy was :))))))))))))))))


Data: 2002-02-16
Autor: aja_brzydal
91 wprawdzie nie jestem czesto na tej stronce ale chce pozdrowic super chlopaka ktory jest swietnym qmplem kostek asssssssssssss dla ciebie wielki


Data: 2002-02-15
Autor: Piotr
90 Już 13 raz - bynajmniej nie pechowy będę na szantach we Wrocławiu i tu wielkie podziekowania dla sponsorów i organizatorów od 13 lat.Uważam ,że to jedno z ważniejszych Świąt we Wrocławiu.


Data: 2002-02-14
Autor: Port SAMANTA
89 OGROMNIASTE POZDROWIENIA DLA WAS KOCHANI ..Z TEJ STRONY Port Samanta!!!!!!Na razie nas wykurzylo w Gory,ale jeszcze tu wrocimy i balowac bedziemy dalej..Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy czuja te klimaty!!!Dozobaczenia na szantach.....Krzychu


Data: 2002-02-14
Autor: kreet
88 cześć witam wszystkich którzy mają takiego świra jak ja jeśli nie większego do zobaczenia na szantachData: 2002-02-13
Autor: Ewka z Konina
87 Hej! Wybieram się w tym roku na szanty we Wrocławiu, choć nigdy jeszcze tam nie byłam. Co roku jestem jednak na Festiwalu szantowym "Złota Szekla" w Koninie! Polecam, jest naprawdę świetny!!! Poza tym kocham wodę, wiatr i przede wszystkim szanty! Ahoj


Data: 2002-01-21
Autor: Ela Brengos
86 Żeglarstwo bez śpiewania jest jak..... No, w ogóle go nie ma!
Niech żyją festiwale szantowe, we Worcku nie byłam, ale na pewno jest fajnie!
Pozdrawiam wszystkich fanów żeglarstwa
Pułtuszczanka


Data: 2002-01-21
Autor: Ela Brengos
85 Żeglarstwo bez śpiewania jest jak..... No, w ogóle go nie ma!
Niech żyją festiwale szantowe, we Worcku nie byłam, ale na pewno jest fajnie!
Pozdrawiam wszystkich fanów żeglarstwa
Pułtuszczanka


Data: 2002-01-10
Autor: neuromancer
84 No pięknie..chociaż coś mało tu odwiedzajacych( albo też wpisujących się)
Może nadruk na biletach z adresem www ?Data: 2001-12-27
Autor: kasiuladrakula
83 szanty to najlepsza muzyka na swiecie, kto raz ja uslyszy w dobrym wykonaniu to sie zakocha w niej tak jak ja... festiwal we wrocku byl super!!! 
Przejdź do strony:
<<< 1 2 [3] 4 5 6 7 >>>

Powrót do Archiwum

Ostatnia aktualizacja 03/02/2003