Mechanicy Shanty i inni zagrają dla Kasi w Starym Klasztorze!

Mechanicy Shanty, Flash Creep, Krzysztof Jurkiewicz, Tomek Lewandowski, Jan i Klan oraz Znienacka Project wystąpią w specjalnym charytatywnym koncercie "Przyjaciele grają dla Kasi".

28 kwietnia spotkamy się w Starym Klasztorze, aby przy dobrej muzyce wspomóc stałą bywalczynię naszych koncertów, Kasię Sobańską.

Kasia jest osobą, która bywa na tylu koncertach, festiwalach i spotkaniach, że można podejrzewać istnienie nie jednej, a co najmniej kilku Kaś, ubarwiających innym życie uśmiechem, dobrem i pozytywną energią. To oczywiste, że jak wszystkie anioły, Kasia musi posiadać sztukę bilokacji, żeby rozsiewać ziarenka dobra w różnych miejscach. Do jej słodkich tajemnic należy umiejętność angażowania ludzi do różnych ważnych spraw. Gdy pojawia się potrzeba pomocy, Kasia pojawia się nagle na drodze różnych osób (prawdopodobnie równocześnie) i łagodną perswazją przekonuje je do wsparcia drobną kwotą jakiejś ważnej licytacji lub zbiórki. I wtedy następują małe cuda, ludzie otwierają swoje serca i jeszcze namawiają do tego innych. A Kasia wtedy się nieśmiało uśmiecha.

Niestety Kasię dopadła ciężka choroba - od lat walczy z nowotworem, który ostatnio zaatakował ze zdwojoną siłą. Lek przedłużający jej życie kosztuje ok. 15 tysięcy złotych miesięcznie. Dlatego teraz my możemy Kasi pomóc i z ogromną chęcią to zrobimy, tym bardziej że Kasia niedługo obchodzi imieniny i należy jej się serdeczny prezent. Gdy pojawił się pomysł charytatywnego koncertu imieninowego od razu ustawiła się kolejka chętnych wykonawców, którzy przyjaźnią się z Kasią od lat.

W niedzielę 28 kwietnia zagramy i zaśpiewamy wspólnie dla Kasi. Będzie okazja, żeby udowodnić, że dobro wraca po wielokroć.

Bilety-cegiełki w cenach 50 zł - miejsca siedzące oraz 35 zł - miejsca stojące, można nabywać w Starym Klasztorze oraz w stałych punktach sprzedaży.

Cały dochód z biletów wstępu zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia Kasi Sobańskiej.

  • 28.04.19, godz. 18.00 - Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
    "Gramy dla Kasi"
    MECHANICY SHANTY, FLASH CREEP, KRZYSZTOF JURKIEWICZ, TOMEK LEWANDOWSKI, JAN i KLAN, ZNIENACKA PROJECT
    bilety: 50 zł - miejsca siedzące oraz 35 zł - miejsca stojące

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl


 
Ostatnia aktualizacja 10/10/2018